Kontakti

Kontakti

Anna Skrjabina

ESF projekta vadītāja

Projekta vadība

Anna.Skrjabina@ta.gov.lv

25670982

Dace Kazāka

ESF projekta koordinatore

Projekta administrēšana un uzraudzība

Dace.Kazaka@ta.gov.lv

20218003

Elīna Šķipare

ESF projekta koordinatore

Konferences/diskusijas

Elina.Skipare@ta.gov.lv

26117916

Dace Deinate

ESF projekta koordinatore

Mācības

Dace.Deinate@ta.gov.lv

20284813

Dainis Slišāns

ESF projekta koordinators

Mācības, e-risinājumi

Dainis.Slisans@ta.gov.lv

27881158

Ilze Grava

ESF projekta koordinatore

Mācības

Ilze.Grava@ta.gov.lv

------------